Dünya çapında patentli,
üstün Alman teknolojisi ve
işlev garantisi sunan TÜV onaylı
ilk ve tek hava temizleme cihazı, artık Türkiye’de!


   
Nanodron Bilgi Dökümanı !
   
   

   

NANODRON,
Üstün Alman Teknolojisi,birinci sınıf hava temizleyicisidir.

Nanodron nerelerde kullanılır ?
Nanodron her türlü kapalı mekanda kullanılabilir.

Konutlar : Nanodron ile temizlenmiş, iyonize edilmiş havanın insan organizmasına pozitif etkisi vardır. Bu hava nefes almayı kolaylaştırır, merkezi sinir sistemini , oksijen – karbondioksit alışverişini ve kan basıncını düzenlemeye yardımcı olur. Ayrıca Nanodron ile elde edilen temiz hava uyku bozukluklarına , stres ve kronik yorgunluğa olumlu etki eder.

Ofis ve çalışma sahaları : Uzun çalışma saatlerini kapalı ofislerde geçirmesi gereken kişiler Nanodron sayesinde daha dinç ve yüksek performans ile çalışabilirler.
Avrupa ülkelerinde kapalı ofislerde personel için temiz ve sağlıklı hava sağlama zorunluluğu vardır. Ülkemizde de bunun öncüsü olan kuruluşların sayısı günden güne artmaktadır.

Hastane ve Terapi merkezleri :
Yüksek performanslı Nanodron ile bakteri, virüs, alerjen, mantar, toz , rutubet , toksik partikül ve kokuların büyük bir bölümü bertaraf edilir.
Nanodron hava temizleyicisi tehlikeli enfeksiyonların yayılmasını engellemenin yanı sıra müdahale odaları ve ameliyathaneler, acil servisler ve karantina alanlarının steril kalmasına yardımcı olur.
ECARF sertifikası mevcuttur.

Eğitim Alanları:
Temiz ve sağlıklı hava sağlayıcısı olarak Nanodron anaokul-kreş,okul, üniversite, okuma salonları, anfiler, kütüphane ve dershanelerde enfeksiyona karşı korur ve bulaşıcı pek çok rahatsızlığa karşı koruyucu ( prophylaxe) görevini üstlenir.
Çocuk ve yetişkinlerde bağışıklık sisteminde iyileşme gözlemlenir, alerjenler ve grip salgınlarında azalma görülür.
Konsantrasyon ve algıda artış sağlanır.

Spor ve Sağlık Merkezleri:

Spor yapan herkes iyi bir idman için temiz havanın ne kadar önemli olduğunu bilir. Nanodron tüm fitness ve tüm spor salonları için idealdir. Soyunma odalarında rahatsızlık veren kötü kokuları olaylıkla bertaraf eder.
Nanodron nefes almayı kolaylaştırdığı için idman kalitesini artırır.

Restaurant- Cafe ve Barlar:
Nanodron yüksek performans teknolojisi sayesinde tüm restaurant, cafe, bar , bistro, kantin ve yemekhane gibi alanlarda kokuların insan üzerine sinmesini engeller. Sigara içilmesi durumunda da yine dumanın kıyafet ve saçınıza sinmesine mani olur.

Kültür Sanat Merkezleri ;
Ziyaretçi ve konukların bulundukları tiyatro, sinema, göster merkezi, müze, konser salonu, oyun salonu, kulüp ve discoda memuniyetlerini artırır ve ortamda daha uzun süre kalmalarını sağlar.
Birinci sınıf hava temizleyici Nanodron değerli mekanınıza değer katar.

Özel Mekanlar;

Sigara odaları, hava limanları, istasyonlar, otel lobileri, plaza ve rezidance, alışveriş merkezleri, wellness ve güzellik merezler, muayenehaneler gibi alanlarda Nanodron hava kalitesini artırır.


Zen Proje,
Bazı buluşlar ve yenilikler bazen çok uzağımızda gerçekleşebilir. Bunlardan haberdar olup faydalanabilmek için algınızın açık ve iletişiminizin aktif olması gerekir..
Zen Proje Size bu konuda destek olmaktadır.
Devamı
 
  BIOBIRD su canlandırma teknolojisi
  ALGENKILLER yosun öldürücüler
  BIOBAKTERIA
  NANODRON hava temizleyici
  PENDOORA doğalgaz havalandırma menfezleri
   

.